Přeskočit navigaci

Tlumočení polština - čeština

Nabízíme tlumočnické služby v polském jazyce. Pokud potřebujete tlumočníka při obchodním jednání v Polsku, v Čechách nebo kdekoli jinde, můžete se na nás obrátit.

Tlumočník polštiny se na místo dopraví vlastním autem, nebo může cestovat s Vámi ve Vašem voze.

Cena za 1 den tlumočení se pohybuje kolem 5 000 Kč (6 050 Kč s DPH), hodinová sazba pak činí 700 Kč (847 Kč s DPH). Více informací ohledně tlumočení najdete v ceníku.

Konsekutivní tlumočení polštiny

Konsekutivní tlumočení probíhá tak, že tlumočník počká, až řečník vysloví několik vět a během odmlky tyto věty přeloží. S tímto typem tlumočení se můžete setkat při různých rozhovorech, jednáních i na přednáškách pro menší počet lidí. Řečníci jsou většinou struční, takže konsekutivní překlad netrvá déle než překlad simultánní. U nás si můžete zajistit konsekutivní tlumočení polštiny. Toto tlumočení provádějí specialisté na polský jazyk, takže se nemusíte obávat žádných nedorozumění.

Simultánní tlumočení polštiny

Simultánní tlumočení je druhý způsob, který se v profesionálních překladech využívá. Funguje tak, že zatímco řečník hovoří, tlumočníci překládají a všem účastníkům se překlad pouští například do sluchátek. K tomuto překladu se obvykle využívají speciální kabiny. Hlavní výhodou simultánního tlumočení je, že je jej možné realizovat ve více jazycích zároveň, aniž by se někdo rušil. Samozřejmě lze simultánní tlumočení polštiny provádět i bez pomůcek, například šeptem přímo do ucha posluchače. Simultánní tlumočení polštiny je opět nedílnou součástí našich služeb.

Poskytujeme profesionální tlumočnické služby napříč naší republikou i v zahraničí. O tlumočení se stará náš tým schopných překladatelů, tlumočníků a rodilých mluvčích. Všichni mají s polským jazykem bohaté zkušenosti. U nás se dočkáte vysoké kvality konsekutivního i simultánního tlumočení za rozumnou cenu. Kontaktujte nás a domluvte si termín a průběh celé akce, na kterou tlumočníka potřebujete.