Přeskočit navigaci

Korektury polského textu

Zajišťujeme profesionální korektury polského jazyka textů a dokumentů v elektronické podobě i na papíře. Zadání nám můžete zaslat ve formátech .doc, .docx, .xls, .pdf, .rft apod. Přijímáme tedy dokumenty psané v MS Word, Excel i PowerPoint. Korektury jsou nedílnou součástí všech textů – ať již procházejí překladem či nikoliv. U nás si můžete objednat gramatickou i stylistickou korekci. Zhotovíme ji v nejbližším možném termínu.

Nabízíme rovněž předtiskovou neboli typografickou korekturu. Jedná se o speciální typ korekce, který se využívá pro formátování textu - korektor sjednotí obrázky a další grafické prvky, rozdělí slova, vloží pevné mezery apod. Na korektury polštiny se u nás specializuje tým profesionálních jazykových odborníků. Využíváme jak lidi se zkušenostmi a vzděláním, tak i rodilé mluvčí polštiny.

Jaké korektury textů nabízíme (polský jazyk)

  • zajišťujeme korektury pro webové stránky
  • specializujeme se na korekce maturitních, seminárních a dalších slohových prací
  • realizujeme korektury všech možných textových dokumentů pro soukromé i komerční využití (tisk, prospekty, letáky, tiskové zprávy, pozvánky atd.)

Veškeré služby nabízíme ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu. Dbáme na profesionální přístup a dodržení stanovených termínů.

Formát korektury textu polštiny

V rámci výsledné korektury dodáváme dva dokumenty, a to opravný dokument a dokument se sledováním změn. První - opravný dokument - je vytvořen z vámi dodaného dokumentu, tedy v originálním souboru. Změny tak provádíme do textu, který nám dodáte. Sledování změn představuje porovnání vašeho originálního textu s našimi provedenými změnami v novém dokumentu. V textu barevně odlišíme, jaké změny jsme provedli. Tento dokumentu je ve formátu .doc.

Ceník korektorských služeb

Cena za korektury polštiny 140 Kč/NS ( 170 Kč s DPH).

Pro více informací si prohlédněte náš kompletní ceník - překlady do polštiny.

Ceny uvádíme bez DPH. Normostrana je 1800 znaků včetně mezer (cca 30 řádků po 60 znacích).